به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، علی بهرام شاهی هدف از این اقدام را توانمند سازی علمی اساتید، نویسندگان، دانشجویان، دانش آموزان و کلیه علاقه مندان دانست و گفت: این دوره ها به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بوده که در پایان گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اعطاء می شود.

وی به عنوان دوره ها و کار گاه های آموزشی اشاره کرد و اظهار داشت: دوره های روش تحقیق، اصول مقاله نویسی علمی، شیوه نگارش و تدوین کتاب، نرم افزار spss، اصول و فنون ترجمه، داستان نویسی مقدماتی، متوسطه و پیشرفته، مرجع نویسی علمی، آیین نگارش، هرمزگان شناسی، گویش های محلی، ویراستاری عمومی، IELTS از مبتدی تا پیشرفته، تربیت مربی جنگ نرم،  خبرنگاری و بانک اطلاعاتی از پایان اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

رئیس انجمن مؤلفان و نویسندگان هرمزگان یادآور شد: برخی از دوره ها ی فوق برای اولین بار در استان اجرا شده و از اهداف عمده آن کمک به تقویت و شناخت فرهنگ استان و پرورش استعداد ها در حوزه میراث مکتوب و مطالعه مؤثر می باشد.

وی اضافه کرد: علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی می توانند به انجمن نویسندگان و مؤلفان واقع در فرهنگسرای طوبی مراجعه و یا با  شماره تلفن های ۳۳۳۵۴۷۹۹ و ۳۳۳۴۷۶۰۱ تماس حاصل نمایند.