نشست فعالان بخش آی.سی.تی استان کرمانشاه با وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات و استاندار کرمانشاه  که در سرسرای شهدای دولت استانداری تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در این نشست گفت: اگر قرار است در استان توسعه‌ای اتفاق بیفتد این توسعه و پیشرفت از مسیر فناوری و ارتباطات میسر خواهد بود.

ابراهیم رضایی‌بابادی از توجه ویژه واعظی به استان قدردانی کرد و گفت: امروز در بخش‌های مختلف مخابراتی و اینترنتی وضعیت مناسبی داریم.

وی افزود: کرمانشاه از پارسال توجه به مجازی شدن را در دستور کار قرار داد و خوشبختانه زیرساخت‌های لازم برای این کار در حال فراهم شدن است تا استان به عنوان مرکز منطقه غرب بتواند خدمات مناسبی را به سایر استان‌ها ارائه کند.

استاندار کرمانشاه گفت:عزم مسوولین استان کرمانشاه جزم است تا بخش آی.سی.تی کرمانشاه بیش از پیش تقویت شود.

رضایی‎بابادی از حضور بخش خصوصی در این حوزه استقبال کرد و گفت: مجموعه مدیران استانداری با تمام توان از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

وی افزود: همایشی نیز قرار است در 20 خرداد ماه سال جاری با حضور فعالین بخش خصوصی در کرمانشاه برگزار شود که این همایش می‌تواند در جذب سرمایه‌گذار بخصوص در بخش آی.سی.تی بسیار موثر باشد.

استاندار کرمانشاه به افتتاح تعدادی پروژه و طرح در حوزه مخابراتی و اینترنتی در استان اشاره کرد و گفت: افتتاح این طرح‌ها روند توسعه استان کرمانشاه  را شتاب می‌بخشد.

رضایی‌بابادی در پایان گفت: امروز همچنین شاهد کلنگ زنی مرکز داده و مجتمع آی.سی.تی استان بودیم که امیدوارم با عنایت ویژه وزیر ارتباطات شاهد بهره‌برداری به موقع از این پروژه باشیم.