به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، امام جمعه موقت ملایر  با اشاره به تجاوز عربستان علیه ملت مظلوم و بی‌دفاع یمن گفت: پیروز واقعی این جنگ ملت یمن هستند.

فاضلیان با بیان اینکه عربستان در این جنگ اشتباه بزرگی را مرتکب شد افزود: آل سعود خود را وارد باتلاقی کرده و تا ابد نابودی خود را رقم زد.

وی افزود: انصارالله پیروز این جنگ است و کسی که در راه خدا کشته شود پیروز واقعی است.

امام جمعه موقت ملایر اضافه کرد: امروز آمریکا با شعله‌ور کردن آتش جنگ در کشورهای منطقه از جمله عراق، لیبی، یمن، افغانستان و... تفرقه را در بین کشورهای اسلامی به وجود آورده و با حمایت‌های خود از تکفیری‌ها روز به روز به این جنگ دامن می‌زند.

وی خاطرنشان کرد: طبق فرموده قرآن عاقبت پیروزی از آن مظلومان خواهد بود و این جنگ‌ها زمینه نابودی دشمن را فراهم خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: در این زمینه تیم هسته‌ای ایران با درایت و حفظ عزت ملت بر اساس الگوگیری از فرمایشات رهبری به وظیفه خود عمل کرده که امیدواریم نتایج موفقی را به همراه داشته باشد.

فاضلیان با اشاره به موضع‌گیری‌ رهبری در مقابل تهدیدات دشمن بیان داشت: ایشان موضع‌گیری قاطعانه‌ای در این زمینه داشته و به فرموده ایشان امروز دیگر «دوران بزن و در رو» به سر آمده و کسی جرات تعرض به ملت ایران را نخواهد داشت.

وی سخنان مقام معظم رهبری را مایه غرور و افتخار ملت ایران دانست و افزود: ملت ایران همواره در همه عرصه‌ها پشت سر رهبری حرکت کرده و هرگز تهدیدهایی که عزت و سربلندی ملت ایران را زیر سئوال ببرد را نخواهد پذیرفت.

امام جمعه موقت ملایر در ادامه با اشاره به دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی با مقام معظم رهبری تصریح کرد: ایشان در این دیدار نکات کلیدی و مهمی را در راستای امنیت و آسایش جامعه برای نیروی انتظامی مشخص کردند که امیدواریم نیروی انتظامی با راهبردهای اساسی همچون گذشته امنیت را در همه نقاط برقرار کند.