جمعی از فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع ومعادن استان با سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور  دیدار کردند . در این دیدار که در محل اتاق بازرگانی صنایع ومعادن وکشاورزی استان و یا حضور سردار شرفی فرمانده انتظامی و سردار خرم فرمانده سپاه شهدا استان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند؛ سردار محمدرضا نقدی اظهار کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی بیش از ۱۰۰ هزار شغل ایجاد شده است که نشان از استقبال گسترده بسیجیان از فعالیت های اقتصادی به صورت خودکفا است.

وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از نیازهای کشور از واردات غیر رسمی تامین می شود، افزود: حل مسئله های مهمی همچون تامین اجتماعی، ایجاد انعطاف در تولید و مسئله نقدینگی از جمله مسائلی است که در نظر داریم تا با شکافت مشکلات آنان را حل کنیم.

سردار نقدی با بیان اینکه تغییر خط تولید یعنی ایجاد انعطاف در تولید که باید انجام شود، گفت: راه اندازی صنایع کوچک تبدیلی، فعالسازی صنایع راکد و پویاسازی در این بخش ها از جمله اهداف اصلی سازمان بسیج است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور اضافه کرد: بیش از ۳۴۰ صنعت بخاطر اختلاف با شرکا و حدود ۹۰۰ صنعت به دلیل نداشتن بازار به تعطیلی کشیده است که باید با انجام تدبیرهای مناسب و استفاده از تجربیات اساتید بسیجی آنان را فعال کرد.

در این جلسه ،  حسن انتظار رئیس اتاق بازرگانی صنایع ومعادن و کشاورزی استان ، اسکندری رئیس سازمان صنعت ومعدن و تجارت استان ، کریم زاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و برخی از کارآفرینان و فعالان بزرگ اقتصادی استان به بیان مشکلات خود در بخش صنعت و اقتصاد پرداخته و خواستار رسیدگی به حل مشکلات واحد صنعتی خود شدند.