مدیر رایتل در استان کرمانشاه در حاشیه مراسم سفر یک روزه وزیر ارتباطات و فناوری به کرمانشاه گفت: توسعه و گسترش پوشش داخلی و خارجی شبکه رایتل در شهر کرمانشاه با 19 سایت جدید از ابتدای سال جاری افزایش یافته است و تا پایان سال اقدامات مناسبی در این راستا انجام خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمانشاه، ساسان سلیمی اظهار داشت: امسال در طول سال جاری نیز چندین سایت جدید را در سرپل‌ذهاب در راستای توسعه و گسترش و پوشش رایتل در شهرستان‌ها در دست اقدام داریم.

وی افزود: ایجاد شبکه با پوشش مناسب در شهرستان‌های کنگاور، قصرشیرین، گیلانغرب، جوانرود، صحنه و اسلام‌آبادغرب از دیگر برنامه‌های شبکه رایتل در استان کرمانشاه است.

مدیر رایتل در استان کرمانشاه گفت: خدمات “ثبت نام رایتل فروش سیم کارت، کارت شارژ رایتل تعویض سیم کارت رایتل تغییرآدرس و تغییر مالکیت” در نمایندگی‌های رایتل در کرمانشاه انجام می‌گیرد.

سلیمی به خاطر جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی تاکید کرد و گفت: فقط ازنمایندگی‌های مورد تایید این شرکت برای خرید سیم کارت‌های رایتل اقدام نمایند .

وی افزود: دفاتر پیشخوان دولت و مراکز فروش رایتل،  مراکز خدمات ارتباطی مورد تایید که اسامی آن‌ها در وب سایت رایتل ذکر شده است، مراکز و نمایندگی‌های مجاز خرید سیم کارت رایتل می‌باشند و بقیه مراکز دیگر که مجوز فروش سیم کارت‌های رایتل را ندارند مورد تایید این شرکت نیستند.