به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ سردار محمد قنبری صبح امروز در جمع خبرنگاران استان گفت: در عملیات روز گذشته که منجر به دستگیری سه قاچاقچی، توقیف سه دستگاه خودرو، کشف سه قبضه سلاح جنگی و بیش از 1100 عدد فشنگ گردید، از قاچاقچیان مقدار 600 کیلوگرم تریاک، که از استان های شرقی کشور به لرستان بارگیری شده بود، کشف شد.

IMG_0005

قنبری در ادامه اظهار داشت: در عملیاتی دیگر ماموران این فرماندهی با انهدام دو باند خرید و فروش سلاح و مهمات و توقیف یک دستگاه خودرو، تعداد 40 قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری کشف کردند.

وی با بیان این مطلب که پلیس لرستان با اشرافیت اطلاعاتی که بر استان دارد، از ابتدای سال جاری تاکنون در سلسله عملیات های انهدام باندهای ترانزیتی در استان، با انهدام 13 باند سوداگر مرگ و توقیف 66 دستگاه خودرو، 880 کیلو گرم انواع مواد مخدر و 340 قبضه انواع اسلحه غیر مجاز کشف کرده است.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه، عرصه را هر روز بر سوداگران مرگ و متخلفانی که بخواهند امنیت عمومی را مختل نمایند تنگ تر نموده، خاطرنشان کرد: پلیس لرستان علاوه بر برخورد با باندهای مواد مخدر و سلاح در استان، در این مدت اقدام به 190 عملیات طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان و جمع آوری یک هزار و 870 نفر معتاد پر خطر کرده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به برخورد جدی با قانون شکنان و مجرمان، خطاب به مردم لرستان، گفت: فرزندان شما در نیروی انتظامی تا ایجاد امنیت مطلوب در خور شان تان تا پای جان ایستاده اند.

IMG_0101-1