به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ کادر پزشکی پس از باز کردن شکم عزیز سلیمانی‌نژاد متوجه می‌شوند که عفونت آپاندیس در روده پخش شده‌ و قسمت اعظم روده‌ کوچک را در بر گرفته و آن را سیاه کرده است‌.

اینک پس از خارج کردن زائده‌ آپاندیس و 80 درصد روده‌ کوچک، اوضاع جسمانی عزیز سلیمانی‌نژاد پیشکسوت و مربی ارزنده و اخلاق‌مدار فوتبال خرم‌آباد در شرایط مبهمی قرار گرفته است.

 به گفته‌ یکی از اعضای تیم جراحی، اگر تا روز یک‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه بدن سلیمانی به داروهای تزریق شده واکنش مثبت نشان دهد‌، امیدواری زیادی به بهبود او هست.

سلیمانی از جمله مربیان بازیکن‌سازی است که در میان جامعه ورزش و فوتبال خرم‌آباد به صداقت، پاکی و اخلاق‌گرا بودن‌، شهره است. رئیس کمیته فوتسال لرستان تجربه‌ بازی در تیم‌های نوجوانان و جوانان لرستان در دهه 60، استقلال شرق، فجر 57، پارسیلون و ... را در دهه 70 دارد‌.

وی همچنین هدایت تیم‌های پارس خودرو، هلال احمر، ولوو و سایپا خرم‌آباد را بر عهده داشته است. مدیریت مدرسه فوتبال سایپا و چندین سال انتخاب این مدرسه‌ فوتبال به عنوان یکی از مدارس فوتبال برتر کشور از دیگر اقدامات ارزشمند این مربی محجوب به شمار می‌رود.

با توجه به رفتار شایسته‌ وی با جامعه ورزش از چند روز قبل که خبر بیماری او شنیده شد‌، هر روز صبح و عصر محوطه‌ بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد لبریز از ورزشکارانی است که یا شاگرد این مرد دوست‌داشتنی بوده‌اند و یا با خصوصیات انسانی سلیمانی آشنا هستند و به رسم قدرشناسی جویای حال وی می‌شوند.

با توجه به مساعد نبودن حال این چهره‌ زحمتکش فوتبال و فوتسال لرستان از مردم نوع‌دوست استان و کشورمان تقاضا داریم برای شفای عاجل وی دعا کنند.

قابل ذکر است سلیمانی‌نژاد 43 ساله، متاهل و دارای 2 فرزند دختر می‌باشد.