به گزارش خبرگزاری برنا از غرب تهران؛ حمیدرضا وفایی‌نژاد، رئیس کمیسیون زیربنایی شورای اسلامی شهر قدس، در گفتگویی با خبرگزاری برنا با اشاره به لزوم توجه به بافت فرسوده شهری بیان کرد: توجه به مناطق محروم و بافت فرسوده در شهرقدس از اولویت‌های کاری است که در برنامه پیش روی اعضای شورای شهر قرار دارد و در کمیسیون زیربنایی شورا این موضوع از جایگاه خاص برخوردار است.

 وی با اشاره به توسعه شهری مناسب در شهر قدس گفت : همان‌طوری که در عمل هم ثابت کرده‌ایم در شهرک‌های بهشتی، عزیزی، کاووسیه، جوادآباد و سرخ حصار اگر گذر مردم عزیز شهرمان بیفتد، خواهند دید که تحولاتی به وجود آمده که در زمینه عمران و توسعه بی‌نظیر است.

 رئیس کمیسیون زیربنایی شورای اسلامی شهر قدس افزود: ضمن آنکه مناطق 20 متری ولی‌عصر (عج)، خیابان‌های کاج و باغ گران‌مایه، استقلال و 30 متری شورا، هجرت‌ها و مناطق شمالی و شمال غربی شهر قدس هم رنگ و بوی شهرسازی را به خود گرفته است و در نهایت تلاش کرده‌ایم از نظر مبلمان شهری با امکانات و بودجه‌ای که شهرداری از آن برخوردار است تغییراتی در وضعیت ظاهری شهر پدید آوریم.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات شهرداری شهر قدس زیباسازی بلوارهای 45 متری و امام خمینی (ه)، امامزاده است، که شهروندان عزیز شهر قدس لایق برترین خدمات هستند و ما به این وضع موجود هم قانع نیستیم و در فرصت باقیمانده شورا هم تلاش خود را مصروف تأمین رفاه و آسایش شهری برای شهروندان عزیز شهر قدس می‌کنیم.

 وفایی‌نژاد در پایان متذکر شد: در بقیه مناطق شهر قدس از جمله هسته مرکزی شهر و خیابان‌های عمارت، عالمی، قدس، سجاد، شورا، طالقانی و صاحب‌الزمان (ع) و شهید بهشتی، گودرزی و بلوار مصلی و امام خمینی (ره) و سایر خیابان‌ها هم اقدامات مؤثری را به عمل خواهیم آورد.