به گزارش خبرگزاری برنا از خرم‌آباد، محمد بازوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: بیش از 100 نفر از همکاران با استقرار دو واحد سیار تلویزیونی و چهار گروه در استودیوهای پخش و بیش از 15 گروه خبری کار پوشش راهپیمایی روز قدس را در شهر خرم‌آباد و سایر شهرستان‌های استان انجام می‌دهند.
وی به ویژه برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی روز قدس اشاره کرد و افزود: ویژه برنامه‌های زنده راهپیمایی از شبکه افلاک و رادیو لرستان از ساعت 10 آغاز می‌شود و تا پایان راهپیمایی ادامه دارد.
بازوند ادامه داد: این برنامه‌ها علاوه بر پخش زنده راهپیمایی، با حضور کارشناسان، علما و اساتید به تحلیل پیام‌های راهپیمایی روز قدس، مسئله فلسطین و تاثیرگذاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر موج بیداری اسلامی در نقاط مختلف دنیا و ضرورت همدلی و همزبانی در مقابل دشمنان اسلام می‌پردازند.
وی در ادامه سخنان خود به دیگر برنامه‌های صدا و سیمای مرکز لرستان در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: پخش زنده مراسم روزانه ترتیل‌خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت 18 تا 19 و همچنین پخش زنده مراسم شب‌های قدر در مصلای الغدیر خرم‌آباد از جمله این برنامه‌ها است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان با اشاره به پوشش مراسم شب قدر در مصلای الغدیر خرم‌آباد عنوان کرد: شبکه افلاک مراسم شب‌های قدر، مراسم شب نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان در مصلای الغدیر خرم‌آباد را از ساعت 24 تا سه بامداد به طور زنده پخش می‌کند.