به گزارش خبرگزاری برنا از غرب تهران؛ حسین گروسی، نماینده مردم غرب تهران و عضو فراکسیون رهروان ولایت و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، درباره اظهارات نادرست و تخریبی علیه تیم مذاکره کننده و مذاکرات هسته ای گفت: کسانی که به تیم مذاکره کننده هسته‌ای بی‌احترامی کردند و یا نسبت‌های ناروا دادند باید به فرمایشات رهبری توجه کنند و برخی اظهار نظرهای خود را تغییر دهند و با توجه به تائید رهبری از آنها حمایت کنند. البته انتقاد و اظهارنظر بد نیست، اما نباید تخریب کنند؛ کما اینکه تا زمان توافق هر کس می‌تواند آن را انتقاد کند، اما به این معنا نیست که تیم هسته‌ای شجاعت و یا غیرت ندارد و یا اینکه خیانتکار است

نماینده مردم شهریار،قدس و ملارد در مجلس در عین حال تصریح کرد: رهبری در سخنرانی خود دو نکته مهم و قابل تامل را داشتند یکی اینکه فرمودند رهبری خود مذاکره را تائید کردند و آن را پذیرفتند. پس اگر می‌گویند مذاکره بد است یا خوب باید به این نکته توجه کنند. همچنین در مورد تیم مذاکره کننده نیز چهار صفت امین،‌ شجاع، غیور و متدین را به کار بردند و معلوم می‌کند این تیم چیزی کم ندارد و به نظر می رسد که اینهایی که ابراز نگرانی کردندباید از رهبری تبعیت کنند.

وی تاکید کرد:  مجلس در مورد مذاکرات و تیم مذاکره کننده هیچ وقت نظر منفی نداشته است وباید به تبعیت از رهبری و همسویی با نظام  با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای به دنبال دستیابی به توافق خوب باشیم،توافقی که موفقیت آمیز بوده و به نفع کشورمان باشد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه حرف‌های کشورهای  غربی و بخصوص اسرائیل در مورد اینکه در صورت تخطی ایران، ‌ تحریم‌ها بازخواهد گشت، گفت: این حرف‌ها صرفا یک مانور سیاسی و یک توجیه است برای اینکه همه چیز را پذیرفته‌اند، پذیرفته‌اند که ایران این حق را دارد، پذیرفته‌اند که فتوای مقام معظم رهبری مبنای پذیرفته شده و قابل قبول است.