به گزارش خبرگزاری برنا در بندرعباس، محمد قویدل طی نشستی با امیر عشایری فرمانده پایگاه نهم شکاری بندرعباس افزود: پروژه مهر یک برنامه ملی است که منجر به بازگشایی مطلوب مدارس در اول مهر می‌شود.

قویدل با اشاره به اینکه همه فعالیت‌های آموزش‌وپرورش و تلاش مسئولان باید در پی رضایت اولیا، دانش آموزان و افزایش کیفی آموزش باشد خاطرنشان ساخت: با همکاری دستگاه‌های دولتی و تلاش فرهنگیان دلسوز موفقیت‌های قابل‌توجه و روبه رشدی در این ناحیه آموزشی کسب‌شده است.

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس بابیان اینکه توفیق خدمت‌گزاری در هر پستی از افتخارات است خاطرنشان ساخت: نیروهای نظامی حافظ ارزش‌ها و مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و مدارس جایگاه رشد باورهای دینی و ملی محسوب می‌شوند.

قویدل ادامه داد: آموزش‌وپرورش همچون سنوات گذشته از همفکری و تعامل با دستگاه‌های اجرایی استقبال می‌کند تا شاهد آغاز سالی توأم بانشاط و پویایی برای فرزندان این سرزمین باشیم. در این دیدار فرمانده پایگاه نهم شکاری بندرعباس آمادگی خود را در زمینهٔ هر نوع همکاری با آموزش‌ وپرورش اعلام نمود و افزود: توجه به مدارس و افزایش آگاهی بخشی دانش آموزان تضمین‌کننده امنیت کشور است.

گفتنی است پس از پایان این نشست قویدل از دبستان دخترانه انقلاب شهر بندرعباس بازدید نمود و روند انجام پروژه مهر را مورد ارزیابی قرارداد. تعمیر میز و صندلی، رنگ‌آمیزی و ایجاد فضای سبز ازجمله اقداماتی است که در این دبستان توسط اولیا و خیرین در حال انجام است.