به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) به مناسبت عید سعید فطر با همراهی تعدادی از معاونت ها به دیدار آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه درهرمزگان رفتند.

سردار ترابی در این دیدار ضمن تبریک عید سعید فطر گفت،در فرهنگ اسلامى اولین روز ماه شوال به عنوان عید فطر و جشن بازگشت ‏به فطرت معین شده است، زیرا مسلمانان روزه‏ دار در طول ماه رمضان با ارتباط هاى پى در پى با خداوند متعال و استغفار از گناهان به تصفیه روح و جان خویش همت گماشته و از تمام آلودگى‏هاى ظاهرى و باطنى که بر خلاف فطرت آنهاست، خود را پاک نموده و به فطرت واقعى خود برمیگردند .

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در ادامه بیان داشت ،بدون تردید تک تک مسلمانان با فرا رسیدن عید سعید فطر نوعى شادى و لذت درونى در خود احساس مى‏کنند، اما استقبال مسلمانان از روز عید فطر یکنواخت و مساوى نیست ، زیرا هر کسى نسبت‏ به معرفت و ایمان خود به این عید بزرگ و با عظمت می نگرد و از آن بهره مى‏گیرد، زمینه ‏ها، ذهنیت‏ها، مراتب ایمان و عوامل دیگرى در نگرش و انگیزه افراد دخالت دارد.

سردار ترابی در پایان از امام جمعه محترم بندرعباس و نماینده ولی فقیه در استان بخاطر همکاری و همیاری و شرکت در برنامه های سپاه بسیج تقدیر و تشکر ویژه داشتند. این دیدار با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به پایان رسید.