به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عدنانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب ضمن گرامیداشت روز ملی اصناف از حضور و اقدامات موثر رئیس اتاق اصناف و روسای محترم و اعضای تشکل های صنفی در سطح شهرستان میناب تقدیر و تشکر نمود.

عدنانی اصناف و بازاریان را بعنوان یکی از ارکان اساسی و تاثیر گذار در اقتصاد جامعه بخصوص اقتصاد خانواده که نقش مهمی در تعادل و تنظیم هزینه های خانوار دارد خواند و افزود : تاثیر گذاری و نقش اصناف در تصمیم گیری های اقتصادی به خصوص امورات مرتبط با تنظیم بازار و عرضه مناسب کالاها، امری ضروری است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب، از تمامی دستگاههای اجرایی و مسوولان عالی شهرستانی و استانی درخواست نمود تا نسبت به مشارکت دادن اصناف در تصمیم گیری های مهم، توجه خاص نمایند.

در ادامه وی با اشاره به مذاکرات سازنده و اصولی تیم مذاکره کننده هسته ای و پیروزی مقتدرانه ملت ایران در برابر زیاده خواهی ها و تحریم های ظالمانه دولت های غربی اشاره کرد و این پیروزی عظیم جهانی که به واسطه تلاش و همت دولت تدبیر و امید و در سایر رهنمودهای مقام معظم رهبری نصیب ملت ایران شده را صمیمانه تبریک وتهنیت گفت. در پایان مراسم از برترین های اصناف شهرستان میناب تجلیل بعمل آمد.