به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در دیدار با مسئولان سازمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه هدف اصلی صنعت بیمه ارتقا شاخص های آرامش و سلامت روانی و جسمانی شهروندان است، گفت: باید زمینه گسترش جامعه هدف خدمات بیمه،  در دورافتاده ترین شهرستان های استان و مناطق حاشیه ی شهرها فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه افراد در سن بازنشستگی نباید دغدغه امرار معاش داشته باشند، افزود: یکی از مهمترین وظایف تامین اجتماعی ارتقا برخورداری مادی برای این قشر است.
استاندار خراسان رضوی لزوم برنامه ریزی برای ارتقا شاخص نفوذ تامین اجتماعی در استان نسبت به متوسط کشور را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: در این راستا باید ساماندهی کردن صنایع کوچک و کشاورزی با هدف بهبود شاخص های موجود و ایجاد فرصت های جدید اشتغال در دستورکار قرار گیرد.
رشیدیان  وجود جمعیت قابل توجهی از شهروندان در حاشیه شهر مشهد را یکی از دلایل اصلی ارائه خدمات ویژه به خصوص در حوزه سلامت و بیمه درمانی در این مناطق دانست.
 وی از احداث بیمارستانی در شرق شهر مشهد توسط سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: به همین منظور از سوی اداره کل راه و شهرسازی زمینی به مساحت 30 هزار مترمربع به ساخت این بیمارستان تخصصی اختصاص می یابد.
استاندار خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد: با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بیش از گذشته زمینه تحقق شعار"خوش رویی، پاک دستی و پاسخگویی" فراهم شود.
به روزرسانی آمارهای موجود، انعکاس مشکلات سازمان برای پیگیری مطالبات از دستگاه های اجرایی به استانداری، تلاش برای پرداخت به موقع معوقات پیمانکاران، فراهم کردن همکاری بیشتر با بخش خصوصی، تامین نیروی انسانی و تجهیز مراکز درمانی تکمیل شده سازمان در سطح استان از دیگر تاکیدات استاندار در این جلسه بود.
گفتنی است در این جلسه آماری در حوزه عملکرد سازمان تامین اجتماعی و اقدامات صورت گرفته توسط سازمان در حوزه بهداشت و درمان استان توسط مسوولان ارائه شد.