به گزارش خبرگزاری برنا وبه نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید محسن صادقی در جلسه ستاد انتخابات استان با بیان این که انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پنجمین دوره خبرگان رهبری  و میان دوره ای شورای اسلامی شهر و روستای استان به صورت همزمان بر گزار می شود؛ اظهار داشت: باید ساز وکارهای لازم برای حضور پر شور و گسترده مردم و انتخاباتی سالم و قانونمند، فراهم شود.
وی افزود: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی 12 حوزه اصلی و 61 حوزه ی فرعی و به منظور انتخابات مجلس خبرگان رهبری یک حوزه اصلی در 27 شهرستان و 42 بخش، عملیاتی شده است. 
رییس ستاد انتخابات استان با اشاره به صدور احکام اعضای ستاد از سوی استاندار و همچنین تعیین اعضای کمیته های ذیل ستاد، خواستار تشکیل ستادها و کمیته های شهرستانی شد.
صادقی بر لزوم تعامل اعضای ستاد و کمیته های ذیل آن با یکدیگر تاکید کرد و گفت: تمامی فعالیت ها باید از طریق رییس و یا دبیر ستاد انتخابات  استان منعکس شود.
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی خواستار تقویت ارتباط اعضای ستاد با کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات  استان شد و تصریح کرد: این ستاد باید با یک توازن منطقی و راهبرد رسانه ای، رسالت و نفش خود را در این حوزه ایفا نماید.
وی با بیان این که برابر آخرین اخبار و گزارشات واصله، 10 نفر از مدیران استان در موعد قانونی از مقام خود استعفا کردند که مورد پذیرش قرار گرفت؛ خاطر نشان کرد: سه نفر از مدیران خراسانی شاغل در سایر استان ها و تهران نیز برای کاندیدا شدن در حوزه های انتخابیه خراسان رضوی استعفاکردند که در مجموع 13 نفر می باشند.
امیر پور مهدی مدیر کل روابط عمومی و تشریفات استانداری و مسوول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد نیز در این جلسه بر لزوم تبیین سیاست های رسانه ای ستاد و حرکت در این مسیر بر این اساس تاکید کرد.
وی از برگزاری نشست با اعضای کمیته مزبور به منظور هم افزایی و تشریح شرح وظایف رسانه ها در حوزه انتخابات در آینده نزدیک خبر داد.
گفتنی است؛ در ابتدای این جلسه  سید مسعود محولاتی مدیر کل سیاسی و انتخابات و دبیر ستاد انتخابات استان، علی بهرامی زاده به نمایندگی از احسان ارکانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و مسوول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات، علی پیروز مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری و مسوول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات، محمد حسن احمدی مدیر کل امنیتی و انتظامی و مسوول کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات ، امیری معاون دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت شبکه استانداری به نمایندگی از محمد رضا خلیلی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت شبکه و مسوول کمیته فناوری اطلاعات، ناصر فخر موحدی مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و مسوول کمیته حقوقی،  مسلم ساقی معاون دفتر سیاسی و انتخابات استانداری و عضو ستاد انتخابات، محمد رضا رجبی رییس گروه انتخابات دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری و مسوول دبیرخانه و سید حسن نیری مدیر کل ثبت احوال استان به عنوان عضو  ستاد انتخابات استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کردند.