به گزارش خبرگزاری برنا از قائمشهر؛ بحث واگذاری زمین به مهدی پرهام و قهر و آشتی های مالک قمی باشگاه نساجی مازندران رفته رفته به قصه هزار و یک شب بدل شده و از حوصله هواداران و دوستداران فوتبال مازندران خارج گردیده است.

آخرین قسمت این داستان قهر دوباره مهدی پرهام و دستور او برای تعطیلی تمرینات باشگاه نساجی مازندران بوده است.

پس از بازی تدارکاتی روز دوشنبه گذشته نساجی مازندران برابر سرخپوشان دلوار افزار از سوی مسئولان باشگاه مازنی اعلام شد تمرینات این تیم تا اطلاع ثانوی با دستور مهدی پرهام تعطیل است که این مسئله با تعجب شدید سرمربی پرتغالی این تیم توام شد به طوری که از تعجب هاج و واج مانده بود.

شنیده های ما حاکی از آن است که مسئولان نساجی این حربه را به عنوان آخرین تاکتیک خود برای دریافت زمین از استانداری عنوان کرده اند.

photo_2015-07-21_14-06-39

در همین زمینه صبح دیروز نیز مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران نامه ای خطاب به مهدی محمدی، فرماندار قائمشهر، نوشت و از او خواست تا روز پنج شنبه اول مرداد ماه سال جاری فردی از سوی فرمانداری قائمشهر معرفی شود تا اسناد و مدارک باشگاه تحویل نامبرده شود.

در همین راستا صبح امروز حدود 20 نفر از لیدرها و هواداران تیم نساجی مازندران با حضور مقابل استانداری مازندران تجمع کرده و خواستار دیدار با استاندار و واگذاری زمین مدنظر پرهام به مالک باشگاه نساجی مازندران شدند.

شنیده ها حاکی است با توجه به سفر استاندار مازندران به قزاقستان، یکی از مسئولان استانداری تنی چند از این تماشاگران را به داخل استانداری فرا خواند و تاکید کرد واگذاری زمین مراحل آخر خود را طی می کند و فقط لازم است طرفین با سعه صدر این کار را دنبال کنند و با جنجال و کارهای خلاف عرف فقط اوضاع پیچیده تر می شود.

حالا باید منتظر ماند و دید بالاخره پرهام قهرهای هر از گاهی اش را دائمی می کند یا تاکتیک در نظر گرفته اش جواب داده و به اهداف مورد نظر خود دست می یابد و زمین مورد نظر در منطقه ماهفروجک به نامش می شود؟

ذکر این نکته هم ضروری است که نمایندگان شورای اسلامی و فرماندار ساری نسبت به واگذاری زمین به باشگاه نساجی مازندران، که یک تیم قائمشهری است، در منطقه ماهفروجک، که جزو شهرستان ساری محسوب می شود، معترض هستند و همین مسئله بر پیچیدگی و مشکلات واگذاری این زمین به مالک باشگاه نساجی مازندران افزوده است.