به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، به مناسبت عید سعید فطر و به منظور تجدید میثاق با آرمان های شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و تجلیل و تکریم جانبازان مکرم و معزز اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مراسم تجلیل از این عزیزان با حضور سید عبدی افتخاری مدیرکل ورزش و جوانان استان، دارششدر معاونت توسعه منابع مالی وسرمایه انسانی، علی رشیدی مسئول امور ایثارگران و جانبازان اداره کل برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در این مراسم گفت: امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون جان فشانی ها و از خودگذشتگی ایثارگران است و وظیفه آحاد جامعه است که ضمن تکریم آنان، ‌با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حق آنان را ادا کنند.

وی  افزود: جانبازان در تمامی مراحل ثابت کرده اند الگویی ماندگارند و علیرغم مشکلاتی که دارند مظهر صبر و استقامت هستند.

افتخاری تصریح کرد: حفظ کیان و عزت امروز ایران اسلامی مرهون کوشش ها و ازخود گذشتگی شهدای 8سال دفاع مقدس است و به منظور پاسداشت خون این عزیزان برنامه‌ای مدون برای سرکشی و بازدید از خانواده همکاران شاهد به مناسبت های مختلف در دستور کار این اداره کل قرار می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: مردم سلحشور ایران زمین تا ابد مدیون از خودگذشتگی و رشادت های جانبازان و ایثارگران سرافراز هستند و این مراسم و تقدیر کمترین کاری است که می توان در این مهم انجام داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: این جلسات برای جانبازان و برای بسیجیان عزیز یادآوری خاطرات هشت سال دفاع مقدس است و همچنین باعث پایداری و نگهداری فرهنگ بسیجی و ایثارگری و شهادت است که ما سخت به آن احتیاج داریم و این خمیر مایه که در وجود شما ایثارگران است از بین رفتنی نیست حتی اگر شرایط سخت زندگی بخواهد تغییرش بدهد تغییر پیدا نمی کند و دوباره به اصل خویش بر می گردد.

 وی در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان اذعان داشت: هنوز روحیه ایثارگری در تک تک همکاران اداره کل نهادینه شده است و این از عملکرد این عزیزان در سال گذشته به خوبی قابل مشاهده است.

در پایان این مراسم با اهدا لوح و هدایایی از 33 نفر از همکاران ایثارگر وجانباز اداره کل ورزش و جوانان تقدیر شد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: