به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، توحید مهدوی افزود: این مراسم روز شنبه همزمان با روز خبرنگار راس ساعت 12 در قالب ضیافت نهار و با حضور خبرنگاران ، برخی از شخصیتهای فرهنگی و مسئولان استان برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: برای اولین بار با حمایت اهالی رسانه و با اتکا به همت و حمیت خبرنگاران استان، آئین گرامیداشت روز خبرنگار منطبق با شان این قشر فداکار و در راستای اجماع و همدلی اهالی مطبوعات برگزار می شود.

مهدوی با بیان اینکه دعوتنامه خبرنگاران و فعالان و اصحاب رسانه به دفتر رسانه‌ها ارسال خواهد شد، تصریح کرد: به دلیل عدم حمایت نهادهای فرهنگی استان، ستاد دائمی بزرگداشت روز خبرنگار با جمع آوری هزینه و دریافت کمک از خود اصحاب رسانه اقدام به برگزاری این مراسم می کند.

دبیر ستاد دائمی بزرگداشت روز خبرنگار استان اردبیل تصریح کرد: شوق خبرنگاری، وزن بودن، تدبیر کار، سپیدی کمال و لذت در کنار هم بودن اصحاب علم و اشخاص فضل و ارباب قلم و در نهایت حضور ارزشمند اصحاب رسانه ارکان این گردهمایی است.

مهدوی با بیان اینکه در این ضیافت و مراسم اکثریت خبرنگاران و روزنامه نگاران استان دعوت خواهند شد، ادامه داد: در این مراسم مسائل و مشکلات صنفی قشر زحمت کش و فداکار اصحاب قلم و خبر بیان خواهد شد.