به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ تیم  فوتسال سرمایه گذاری مس کرمان عصر امروز برای حضور در لیگ دسته یک با تیم آنا بتن قم مصاف می کند.

مدیر ورزشی شرکت سرمایه گذاری در این رابطه به خبرگزاری برنا از کرمان گفت: خیلی خوشحالم از این بابت که توانستیم با همت بازیکنانمان و کادر فنی خوب تیم در سال اول حضور خود در لیگ دسته فوتسال به پلی آف برسیم.

محمد کهندل افزود: ما در سال اول حضور خود بسیار خوب کار کردیم و این درحالی بود که برنامه ما برای امسال، باقی ماندن در میانه جدول و عدم سقوط بود اما با درایت کادرفنی و تلاش بازیکنان تیم توانستیم دست به کار بزرگی بزنیم و در پلی آف حضور پیدا کنیم.

مدیرورزشی تیم فوتسال سرمایه گذاری افزود: تیم آنا بتن قم تیم بسیار پر مهره و منسجم ،ریشه داری است که سالها در لیگ کشور حضور دارد و خیلی هماهنگ و تاکتیکی بازی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: کادرفنی ما دومسابقه اخیر این تیم را آنالیز کرده است و میدانیم که کار آسان و راحتی نه در کرمان و نه در قم خواهیم داشت چون با تیمی بازی میکنیم که در گروه خود اول شده است و سرمایه‌گذاری زیادی کرده است که بتواند امسال جواز حضور در لیگ یک کشور را کسب کند.

کهندل گفت: ما امروز باید در کرمان کار را تمام کنیم و با همت بازیکنان و حضور هواداران قادر خواهیم بود به این مهم دست پیدا  کنیم.

شایان ذکر است دو تیم فوتسال شرکت سرمایه گذاری مس و آنا بتن قم امروز راس ساعت 16:30 در سالن استانداری کرمان به مصاف یکدیگر می روند.