مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اعلام کرد: نشست مشترک روسای ادارات کل استانها با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هفته آینده در تهران برگزار می شود.

جلسه مشترک با وزیر ارشاد

سید موسی حسینی کاشانی در کنفرانس خبری استاندار البرز با رسانه ها ضمن تبریک روز خبرنگار اظهارداشت: با توجه به نگاه مثبت شخص وزیر به این حوزه ، امیدواریم برخی از مشکلات و موضوعات این بخش در این جلسه مشترک بررسی و راهکارهای آن نیز اعلام شود.

عدالت در توزیع آگهی ها

وی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت عدالت در توزیع آگهی ها در استان اعلام کرد: ملاک ما در این بخش قوانین و مقررات موجود و ابلاغی است.

وی اظهارداشت: بنده به عنوان یک مدیر دولتی ملزم به اجرای قوانین و مقررات در حوزه های مختلف هستم و اگر قرار باشد خارج از این قائده عمل کنیم قطعا سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

وی اظهارداشت: برخی اهالی رسانه انتقاداتی به قوانین فعلی دارند ولی این مشکلات و خواسته ها قطعا باید از مجرای قانونی پی گیری شود. ولی تا زمان اصلاح مقررات فعلی ما مکلف به اجرای دقیق آن هستیم.

اقتصاد رسانه

مدیر کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی در ادامه به موضوع اقتصاد رسانه اشاره کرد و گفت: این موضوع یکی از مباحث مهم در این بخش است که سازو کار های قانونی در این خصوص موجود است.

توزیع 70 به 30 آگهی ها

حسینی کاشانی در ادامه به نحوه توزیع آگهی های دولتی اشاره کرد و گفت: در راستای حمایت از نشریات استانی شیوه فعلی توزیع آگهی های دولتی بر اساس 70 درصد نشریات استانی و 30 درصد نشریات ملی است.