به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علی اصغر فانی در جریان سفر به استان قزوین در جلسه دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به افتخار قزوین در تربیت و تقدیم شهیدان رجایی و بابایی در راه انقلاب و ملت اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم به برکت خون شهدا به ویژه این شهیدان گرانقدر به وظیفه و مسئولیت خود به درستی عمل کنیم.

وی به خدمات ارزنده شهید رجایی و شهید بابایی اشاره کرد و گفت: شهیدان بابایی و رجایی حق بسیار بزرگی به گردن مسوولان دارند و امیدواریم با اقدامات انجام شده بتوانیم گوشه‌ای از مجاهدت های این شهیدان را جبران نماییم.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در این دیدار اظهار داشت: شهدا و کسانی که یاد و خاطره شهدا را زنده نگه می‌دارند یک هدف و مسیر مشترک را دنبال می‌کنند و در این مسیر پیروی از پیامبران الهی سفارش شهدا است.

وی تصریح کرد: شهید بابایی با اخلاص و تقوای بالا با متجاوزان این مرز و بوم مبارزه کرد و این مهم نام و یاد ایشان را برای همیشه جاودانه کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین شهادت را بزرگ‌ترین آرزوی بیان شده در قرآن معرفی کرد و ادامه داد: شهدا در مسیر پیامبران الهی قرار گرفتند و این مسیر در روز قیامت آرزوی همه انسان‌هاست.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عابدینی با تاکید بر این‌که نباید از مسیر دین و پیامبران (علیه‌السلام) فاصله گرفت خاطرنشان کرد: باید از آن چه که انسان را از مسیر دین و پیامبران الهی دور می‌کند فاصله گرفت و انتخاب دوستان و رفقا که نقش تعیین‌کننده‌ای در این امر دارند با دقت صورت گیرد.

وزیر اموزش 2 (1)