به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دبیر سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام در این جلسه گفت: سازمان جوانان و دانشجویان مجمع جوانان خط امام مجمع عمومی خود را با حضور دبیر کل مجمع سید هادی خامنه‌ای در تاریخ 5 اسفند ماه سال گذشته برگزار کرد و کار خود را شروع کرد و اولویت کاری‌اش را جذب نیروهای جوان و دانشجو قرار داد.

ساجد رحمانیان با بیان اینکه هدف سازمان تربیت نیروهای کیفی است، تصریح کرد: ما با تکیه بر همان عهد پیشین که اصلاح‌طلبان با نظام و رهبری بستند، جلو خواهیم رفت.

وی با اشاره به میراث گرانبهای شهدای عزیز کشورمان، اضافه کرد: بنا داریم مردم استان را با سیاست آشنا کنیم و از سیاست‌زدگی جلوگیری کنیم و همه می‌دانند که مسائل سیاسی چه تاثیری بر اقتصاد، فرهنگ و اجتماع دارند.

رحمانیان دانشجویان را بازوان پرتوان این مملکت دانست و اظهار کرد: برخی از سیاست‌های غلط آن‌ها را به انزوا کشاند ولی ما نا امید نمی‌شویم و برای اعتلای ایران عزیز تلاش می‌کنیم.

وی با اشاره به توافق هسته‌ای یادآور شد: یکی از دلایل پیروزی در توافق هسته‌ای پشتوانه مردمی بوده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب دکتر حسین امیری را یکی از ظرفیت‎‌های استان کرمان قلمداد کرد و گفت: ایشان می‌تواند به خوبی موضوع توافق هسته‌ای را ارزیابی کند.