مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهادکشاورزی و معاونین استانداری در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهادکشاورزی در این مراسم گفت: جایگاه کرمانشاه به جهت داشتن ظرفیت‌ها و تواتمندی‌های خود در افکار برنامه‌ریزان کشاورزی کشور ویژه است.

محمدعلی جوادی اظهار داشت: استانکرمانشاه دارای زمین مستعد، آب مناسب و سابقه طولانی در تولیدات بخش کشاورزی دارد و می‌تواند بسیاری از مشکلات این بخش کشور را حل کند.

وی با بیان این که امروز عقلاً در مناصب مدیریتی کشور قرار گرفته‌اند ، افزود: عقل گرایی در عملکردها و کارکردهای در این دولت حاکم است و بعد از انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران و تشکیل دولت تدبیر و امید توفیقات خوبی نصیب کشور شده که یکی از این توفقیات حل شدن پرونده پیچیده هسته‌ای است.

جوادی ادامه داد: دولت به خوبی نسبت به مشکلات مردم مانند مسائل اقتصادی و  بیکاری اشراف کامل دارد و با برنامه ریزی و تدبیر نهایت تلاش خود را برای حل این مشکلات بکار گرفته است.

وی افزود: با توجه به برنامه‌های پیش‌بینی شده، سال 1395 سال شکوفایی و رشد اقتصادی است و تلاش‌ها و سیاست‌های دولت در راستای اقتصاد مقاومتی به نتیجه خوادهد رسید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهادکشاورزی به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالقوه استان کرمانشاه در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: جایگاه کرمانشاه به جهت داشتن ظرفیت‌ها و تواتمندی‌های در افکار برنامه‌ریزان کشاورزی کشور ویژه است.

جوادی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های این استان حمایت و پشتیبانی‌های استاندارکرمانشاه از توسعه بخش کشاورزی است که که جای تقدیر و تشکر دارد، لذا تمامی این شرایط منجر به پیشرفت بخش کشاورزی کرمانشاه و قطبیت بخشیدن این بخش استان خواهد شد.

وی به انتصاب مدیرکل جدید جهادکشاورزی استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: از مدیرکل جدید جهادکشاورزی استان انتظار داریم که اخلاق مداری و قانون‌گرایی را که از سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید است و همچنین توجه به نیروی انسانی و تعامل و ارتباط موثر با بزرگان، نخبگان و دانشگاهیان این استان را در دستور کار خود قرار دهد.

گفتنی است در این مراسم با تقدیر از  زحمات و فعالیت‌های علی‌اشرف منصوری رییس سابق این سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه در طول مدیریت چهارساله خود، با حکم وزیر جهاد کشاورزی خسرو شهبازی را به عنوان مدیرکل جدید این سازمان در استان کرمانشاه معرفی شد.