کارلوس مانوئل در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان با اشاره به دیدار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: تیم حریف نمایش خوبی داشت ولی با این حال موقعیت گل چندانی روی دروازه تیم ما نداشتند.

وی افزود: می‌توانستیم بعد از به ثمر رساندن گل اول، گل دوم را بزنیم و بازی را تمام کنیم ولی نتوانستیم آن چه را در تمرین‌ها بارها تمرین کردیم به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه بعد از کسب ۵ نتیجه تساوی متوالی کمی از لحاظ روحی تحت فشار بودیم، تصریح کرد: از نتیجه به دست آمده راضی هستم ولی از شکل بازی امروزمان رضایت ندارم.

مانوئل اضافه کرد: تعویض‌هایی که در طول مسابقه داشتیم تاثیر مثبتی در روند مسابقه داشت. اگر مصدومیتی برای یکی از بازیکنان ما اتفاق بیافتد مشکلی نداریم چون روی نیمکت ذخیره بازیکنان خیلی خوبی داریم.

وی عنوان کرد: در دیدارقبلی مقابل تیم مس در شهر رفسنجان روی یک زمین چمن مصنوعی بی‌کیفیت انجام شد و خستگی آن بازی هنوز در شاکله تیم قابل مشاهده است. تیم ما در خلق موقعیت خطرناک روی دروازه تیم‌های حریف موفق است.

تیم‌های صنعت نفت آبادان و گل‌گهر سیرجان شامگاه سه‌شنبه در قالب هفته هفتم مسابقات لیگ باشگاه‌های کشور به مصاف هم رفتند که در پایان طلایی‌پوشان شهر آبادان میهان خود را با نتیجه ۲ بر ۱ از پیش رو برداشتند.

انتهای پیام/