معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به پیش بینی های اداره کل هواشناسی اعلام  کرد: اداره کل مدیریت بحران با آمادگی کامل، زمستانی پر رونق را تجربه خواهد کرد.

 

به گزارش خبرگزاری برنا از کرج ، "دکتر هیربد معصومی" در جلسه شورای مدیریت بحران استان که با حضور جمعی از مسئولان در سالن شهدای دولت برگزار شد، ضمن اشاره اهمیت کار این حوزه اظهار داشت: اداره کل مدیریت بحران، از بخش هایی با کارکرد ویژه در استانداری است و با پیش بینی هایی که اداره کل هواشناسی استان برای زمستان امسال دارد، بنظرمی رسد فعالیت های تیم های مدیریت بحران، امسال در استانداری بیشتر هم باشد.

وی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی، افزود: بارش های اخیر، جبران مافات خشکسالی های اخیر را خواهد داشت و بنظر می رسد زمستان خوبی را تجربه خواهیم کرد.

معصومی تأکید کرد: طبق دستور سازمان مدیریت بحران، آمادگی دستگاه ها در مقابله و پیش بینی و تدارک مخاطرات  احتمالی  ضروری است.

معصومی در بخش دیگری از این جلسه که به معرفی "مهدی مهرور سرپرست جدید مدیریت بحران استانداری" و تکریم ابوالقاسم باقری مدیرکل پیشین این حوزه اختصاص داشت و ضمن اشاره به سوابق هر دو گفت:مدیریت ها موقت است و بنا نیست هیچ فردی تا انتهای خدمت در یک مسئولیت باقی بماند و اگر اینگونه بود،باید افراد گذشته کمافی السابق در پست های مدیریتی ماندگار می شدند.

وی افزود: هر تغییر و تحولی برای خود مجموعه نیز منشاء خیر خواهد بود و باید شرایط جدید را به فال نیک بگیریم.

در ادامه این شورا، ابلاغیه وزارت کشور در شورای مدیریت بحران طی 12 بند قرائت،گزارشی از وضعیت هواشناسی اعلام شد و جمعی از مدیران نیز در این نشست گزارش کار دادند و مطالبات خود را در این حوزه مطرح کردند.

مهدی مهرور مدیرکل جدید مدیریت بحران استانداری نیز بعد از انتقاد معصومی معاون هماهنگی امور عمرانی از بی اهمیت دانستن حضور مدیران برای شرکت در جلسه مدیریت بحران، لیست مدیران غائب را در جمع بصورت بلند قرائت کردند تا مدیران کم کار مشخص شوند.