به گزارش  خبرگزاری برنا از لرستان ،یحیی عیدی بیرانوند در دیدار مدیرعامل و کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی بر نقش سازنده این سازمان تاکید کرد و افزود: این سازمان که کمتر از یک ماه است فعالیت رسمی خود را آغاز نموده، عملکرد قابل قبول و قابل توجه ای داشته است و همچون طفل نوپایی که راه رفتن آموخته باشد ، تلاش میکند با اندیشه و عمل و پیگیری های مجدانه راه رفتن صحیح و بدون حاشیه ای را انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه خروج شهرداری از انزوا یکی از وظایف درون ساختاری این سازمان است، خاطرنشان کرد: ایجاد وحدت بین همکاران ، انتقال تجارب موفق کشوری و جهانی به شهرداری ، جلب مشارکت های عمومی و افزایش تعلق خاطر همکاران ، معرفی و نکوداشت چهره های ماندگار و شهروندان نمونه، بالابردن پرستیژ شهرداری و... از وظایفی است که از سازمان فرهنگی ورزشی انتظار می رود.

عیدی بیرانوند تصریح کرد: برنامه ریزی علمی و متقن و اجرایی نمودن طرح هایی همچون شهردار مدرسه، نذر فرهنگی، شهریاران، خانه فرهنگ و هنر، فستیوال های خانوادگی، المپیادهای محله ای ، تبلیغات اجتماعی و بویژه طرح های خاص برای بانوان جامعه از قبیل ساماندهی پارک بانوان و فعال کردن این بوستان برای کنش های اجتماعی بانوان خرم آبادی، اجرای برنامه هایی در زمینه فرهنگ بومی و ملی و محلی و... در کنار توسعه ورزش همگانی و نشاط اجتماعی و از جمله طرحهایی که در دستور کار این سازمان قرار گرفته ، می تواند تاثیر بسزایی در توسعه فرهنگی شهر خرم آباد داشته باشد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم‌آباد نقش سازنده ایفا می‌کند/ به شدت از این سازمان حمایت می کنم

پس از وی نیز مسعود ارمغان مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد نیز به تشریح برنامه های این سازمان و معرفی تقویم عملیاتی تدوین شده برای فعالیت های آتی پرداخت و ضمن ارائه طرح نامه ها و استراتژی های سازمان ، مشکلات و مسائل پیرامون سازمان را برشمرد و مسئله مالی را موضوعی بر شمرد که بایستی برای رفع آن تلاش نمود.