به گزارش خبرگزاری برنا از سرخرود؛ یحیی یوسف پور، فرماندار محمودآباد، راس هیاتی با حضور احمد هاشمی، بخشدار سرخرود و روسای ادارات کار و تعاون و رفاه اجتماعی و صنعت و معدن و تجارت و تامین اجتماعی و کارشناسان فرمانداری از دو واحد صنعتی در شهر سرخرود بازدید کرد.

یوسف پور با حضور در واحد صنعتی فرش ابریشم و واحد تولیدی کیسه زرین شمال ضمن بازدید از خط تولید این واحدهای صنعتی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره دیدار و گفتگو کرد.

ایشان در جلسه با  مدیران این واحدهای صنعتی گفت: تحریم و مشکلات اقتصادی لطمه و آسیب جدی به واحدهای صنعتی کشورمان وارد نموده و با عنایت به اقتصاد بیمار کشورمان تنها راه برون رفت از مشکلات امروزی جامعه حمایت از صنایع و سرمایه گذاران است.

وی گفت: تلاش های سربازان دیپلمات دولت تدبیر و امید در مذاکرات هسته ای و توافقات حاصله چرخ واحدهای صنعتی رو به تعدیل و تعطیلی  را به گردش در آورده و امروز شاهد رونق و فعالیت روز افزون این واحدها می باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت: اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی مهمترین مطالبه مردم از دولت مردمی دکتر روحانی بوده و ادبیات دولت تدبیر و امید نیز تولید و اشتغال است و این دولت توجه ویژه ای به حوزه صنعت و اقتصاد دارد.

قابل ذکر است کارخانه تولید فرش ماشینی ابریشم شمال در بخش سرخرود شهرستان محمودآباد واقع شده که سالانه 180000 متر مربع انواع قالی ماشینی در ابعاد 500 و 700 و 900 شانه در قطعات و رنگ های مختلف و متنوع تولید می نماید که به کشورهای عراق و افغانستان صادر می گردد.