به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، مراسم تجلیل از عکاسان برگزیده فراخوان عکاسی شاهدان غواص به مناسبت سالگرد عملیات کربلای 4 و گرامیداشت شهدای غواص با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان و پیشکسوتان عرصه جهاد برگزار خواهد شد.

فرزان معظم مدیرخانه عکس حوزه هنری استان اصفهان با اعلام این خبر افزود: فراخوان عکاسی از تشییع شهدای غواص در اصفهان که در مرداد94 انجام شد با عنوان شاهدان غواص با مشارکت حوزه هنری استان اصفهان، بسیج هنرمندان و شورای هماهنگی اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از اعلام این فراخوان 2445 اثر در مهلت مقرر به دبیرخانه این فراخوان رسید که از میان این آثار 25 اثر به عنوان آثار برتر انتخاب شدند که در ساعت 17:45 بعدازظهر روز چهارشنبه 2 دی ماه در مجتمع فرهنگی هنری سوره اصفهان تجلیل خواهند شد.

وی تصریح کرد: در این مراسم ضمن تجلیل از برگزیدگان، از آثار منتخب عکس شاهدان غواص نیز رونمایی خواهد شد و کلیپ از "هبوط تاعروج" نیز به نمایش درخواهد آمد که موضوع آن ترکیب عکس ها از شاهدان غواص است . در این برنامه همچنین (شاهچراغی) یکی ازرزمندگان دفاع مقدس نیز به خاطره‌گویی از عملیات کربلای 4 خواهد پرداخت.