به گزارش خبرگزاری برنا از محمودآباد؛ این جشنواره عصر روز جمعه 4 دی ماه با حضور قدرت الله یوسفی، رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، امیر امیرنیا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد و هنرجویان موسسات فرهنگی و هنری استان و خانوادهایشان در مجتمع فرهنگی و هنری غدیر محمودآباد برگزار شد.

امیر امیرنیا در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار برنا در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: براساس موافقت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران این جشنواره در راستای شناسایی ومعرفی استعدادهای جوان برای حضور در جشنواره های مطرح کشوری و همچنین با هدف معرفی موسیقی فاخر استان در سه گروه سنی زیر 13 سال و 13 تا 18 سال و 18 سال به بالا برگزار می گردد.

وی گفت: این جشنواره به مدت سه روز و در شش بخش هنری پیانو، کوبه ای، گیتار، تار و سه تار، ویلن، کمانچه و سنتور برگزار می گردد که در اولین بخش 78 نفر در بخش پیانو با هم به رقابت پرداختند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد افزود: در این جشنواره هنرجویان موسسات آموزش موسیقی و فرهنگی و هنری از شهرهای چالوس، آمل، یهشهر، تنکاین، محمودآباد، قائمشهر، ساری، فریدونکنار، بابل و سرخرود شرکت کرده بودند.

در بخش پایانی این جشنواره به کلیه شرکت کنندگان در جشنواره لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود اهداء شد.

316715_orig