به گزارش خبرگزاری برنا ازیاسوج؛ در آئینی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اهدا گل و شیرینی از چهار ملی پوش تیم رول بال اسکیت آقایان و بانوان کشور استقبال شد .

در این مراسم که با حضور جهانبخش ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،عنبریان معاون توسعه منابع و پشتیبانی ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،مسئولین ستادی ،جمعی از کارکنان و خانواده قهرمانان برگزار شد ،با اهدا گل و شیرینی از چهار ملی پوش هم استانی عضو تیم های ملی رول بال اسکیت آقایان و بانوان استقبال شد .

احسان بهرامی در این آئین ضمن تقدیر از افتخار آفرینی ورزشکاران استان، اظهار کرد: ورزشکاران با استفاده از استعداد و پتانسیل بالای بدنی و هوشی خود توانستند در مسابقات جام جهانی به خوبی درخشیده و برای کشور و استان افتخار بیافرینند.

رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که مسابقات جهانی رول بال اسکیت در کشور هندوستان برگزار شد، افزود: چهار نفر از ورزشکاران استان در مسابقات حضور داشته و توانستند با بازی خوب خود تیم ملی ایران را در ردیف برترین های دنیا قرار دهند.

وی با اشاره به این که همه ورزشکاران استان دارای توانمندی های خاص و برجسته در رشته های مختلف هستند، تصریح کرد: سعیده انصاری، نجمه عبدالله پور و  مهناز آشتیانی در تیم ملی بانوان و علی عبدالله پور در تیم ملی آقایان در هندوستان حضور داشتند.

رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در مسابقات جهانی رول بال اسکیت که در هندوستان با حضور تیم های آقایان و بانوان از سراسر دنیا برگزار شد، آقایان در 33 تیم و بانوان در 13 تیم به رقابت پرداختند.

وی گفت: تیم ملی آقایان توانست مقام دوم و تیم ملی بانوان ایران توانست با درخشش و گلزنی زیبای ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمدی مقام سوم جهانی را کسب کنند و با سربلندی به وطن بازگردند.

بهرامی تصریح کرد: بازی های جام جهانی رول بال اسکیت از 21 تا 29 آذر ماه سال جاری در هندوستان برگزار شد.