به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، این مراسم که با حضور استاد نجابتی، مسئولین شهری و جمعی از طراحان شرکت کننده در این فراخوان همراه است روز سه شنبه 8 دی ماه همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) و ششمین سالگرد تاسیس نهضت مردمی پوستر انقلاب در محل بوستان کوهسنگی، سالن همایش فرهنگسرای کودک و آینده، ساعت 18 برگزار خواهد شد. در بخشی از این مراسم تئاتر " ایالت آفت" به کارگردانی و نویسندگی آقای بهاران و با موضوع وحدت به روی صحنه خواهد رفت.

ضمنا همزمان با این مراسم، نمایشگاه پوسترهای این فراخوان و کارگاه کشوری در نگارخانه‌ی ترمه چی واقع در بوستان کوهسنگی مشهد افتتاح خواهد شد.

گفتنی است فراخوان کشوری پوستر حبل الله، به همت نهضت مردمی پوسترانقلاب و کانون هنر شیعی، به میزبانی مسجد مقدس جمکران و با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران، یادمان فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه و اتحادیه بین المللی امت واحده منتشر و کارگاه کشوری آن با حضور اساتید گرافیک و صاحبنظران حوزه وحدت از ٢۴ تا ٢٧ آذر ماه در مسجد جمکران برگزار شده بود.

همچنین پیش از این آثار این فراخوان ضمن توزیع در فضاهای مجازی و بارگذاری در سایت نهضت، در شهرهای تهران، مشهد و قم اکران شهری شده است.