کوروش بهادری در گفتگو با خبرگزاری برنا در اهواز، عنوان کرد: با خروج موج دوم سامانه بارشی از خوزستان انتظار داریم که تا حداقل سه روز آینده جوی نسبتا پایدار بر خوزستان حاکم باشد.

وی بیان داشت: در حال حاضر پدیده غالب در سطح استان، مه ‌صبحگاهی و کاهش دید است که این پدیده صبح امروز در بیشتر نقاط استان به ویژه نواحی ساحلی از جمله آبادان و ماهشهر مشاهده شد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به اینکه از امشب (شنبه) شاهد کاهش دما بین دو تا چهار درجه در استان خواهیم بود، اظهار داشت: صبح امروز میزان رطوبت نسبی هوا در اهواز، آبادان، ماهشهر، دزفول، امیدیه و هندیجان به صددر صد رسید و این شهرها شاهد مه‌ گرفتگی غلیظ بودند.

بهادری خاطرنشان کرد: در بارندگی ‌های اخیر، بیشترین میزان بارش مربوط به بهبهان با 59 میلی‌متر بوده است.

وی ادامه داد: همچنین مسجدسلیمان 39 میلی‌ متر، لالی 39 میلی ‌متر، اهواز 21 میلی‌ متر، آغاجاری 25 میلی‌ متر و امیدیه 21 میلی ‌متر بارندگی داشته ‌اند.

مدیرکل هواشناسی خوزستان، تصریح کرد: در آبادان نیز متاسفانه بارش باران گزارش نشد و میزان بارندگی صفر بوده است؛ همچنین در شهرهای بستان 0.3 میلی‌ متر و ماهشهر کمتر از یک میلی‌ متر بارندگی گزارش شده است.

بهادری، تاکید کرد: در شبانه ‌روز گذشته آبادان و امیدیه با 20 درجه سانتی ‌گراد گرم‌ ترین نقاط استان گزارش شدند و صبح امروز دهدز با 6 درجه سانتی‌ گراد سردترین نقطه استان بوده است.

به گفته وی، تغییرات دمای هوای اهواز نیز امروز بین 18 تا 13 درجه سانتی ‌گراد در نوسان خواهد بود.