به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ ربیع فلاح جلودار به برگزاری دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند اشاره کرد و گفت: مازندران در تمامی انتخابات در زمینه مشارکت سرآمد کشور بوده است و امیدواریم این بار نیز در عرصه مشارکت حداکثری پیشتاز باشد.

استاندار مازندران سلامت و امنیت انتخابات را دو اصل مهم و اساسی خواند  و گفت: نیروی انتظامی در سلامت و امنیت انتخابات نقش مهمی دارد  و همه باید تلاش کنیم تا فضای سالم برای رقابت جدی داوطلبان انتخابات فراهم شود.

وی ادامه داد: در سایه تلاش و مجاهدت همه نیروهای امنیتی و انتظامی مازندران از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است و مردم به عنوان چشمان بینا و بصیر در ایجاد و تداوم این امنیت نقشی مهم دارند.

استاندار مازندران بر حفظ و ارتقاء سرمایه های اجتماعی تاکید کرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقاء سرمایه های اجتماعی می شود.

مقام عالی دولت در استان بر بررسی و شناسایی تهدیدات در حوزه های سیاسی، امنیتی و مدیریتی تاکید کرد و گفت: امروز همدلی، هماهنگی و انسجام رمز موفقیت در استان است و در سایه همین همدلی و همزبانی در دو سال گذشته فعالیت های چشمگیر و بسیار خوبی در نیروی انتظامی مازندران صورت گرفته است.

وی پاکسازی مناطق آلوده، ارتقاء ضریب امنیتی و کاهش جرائم، مقابله با اراذل و اوباش، بهسازی کلانتری ها در قالب طرح مکنا و اجرای طرح ساماندهی دریا و کاهش غریق را از جمله فعالیت ها و اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی مازندران ذکر کرد و گفت: مسئولیت حفاظت و امنیت انتخابات با نیروی انتظامی است و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق و مدیریت شایسته بتواند همچون گذشته در انجام ماموریت ها موفق باشد.

فلاح جلودار در پایان تصریح کرد: امیدوارم با همکاری همه دستگاه ها و متولیان، شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، با نشاط، سالم و با حضور حداکثری مردم باشیم.

در این نشست سردار مسعود جعفری نسب، فرماندهی نیروی انتظامی مازندران گزارشی در مورد برنامه، اقدامات و فعالیت های نیروی انتظامی استان ارائه کرد و گفت: الحمدلله با پشتیبانی های مدیریت ارشد استان و تدابیر نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی امروز مردم مازندران امنیت را حس می کنند.

وی تاکید کرد: ان شاءالله امنیت مثال زدنی را در حوزه انتخابات ایجاد خواهیم کرد.

لازم به ذکر است در این مراسم از فرماندهان و مسئولان موفق ناحیه انتظامی مازندران با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.