فاطمه دغاغله در گفتگو با خبرگزاری برنا در اهواز، بیان داشت: مرحله پایانی این مسابقات از هشتم تا یازدهم دی ‌ماه در سالن علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

 وی با اشاره به تیم‌ های حاضر در این مرحله، گفت: تیم ‌های هیات فوتبال ایذه، هیات فوتبال مسجدسلیمان، هیات فوتبال لالی، هیات فوتبال دزفول، آساره اندیمشک و توپ و تور اندیمشک در این مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 سرپرست کمیته بانوان هیات فوتبال خوزستان ادامه داد: در پایان این مسابقات، تیم توپ و تور اندیمشک به قهرمانی رسید، هیات فوتبال ایذه در جایگاه دوم قرار گرفت و هیات فوتبال دزفول سوم شد.

 دغاغله با بیان اینکه در این مسابقات بعد اخلاقی برای ما در اولویت بود، گفت: هیات فوتبال ایذه، تیم مسجدسلیمان و تیم تشان بهبهان (تیم شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی)، به ترتیب به عنوان تیم‌ های اول تا سوم اخلاق شناخته شدند.

وی با مثبت ارزیابی کردن سطح این مسابقات، خاطرنشان‌ کرد: جا دارد از آقای طالقانی، رییس هیات فوتبال استان و تمام مسوولان هیات و داوران و مربیان قدردانی کنم.

سرپرست کمیته بانوان هیات فوتبال خوزستان تاکید کرد: در این مسابقات دیانا عبدالله‌ زاده، شهره صادقی، فریبا کعبی، مرضیه بهداروند، نسیم علاف‌ پور، نسیم کیانی، سمانه اهوازیان، سیما خلج و حدیث رحیمی به عنوان داور و نبی ‌زاده به عنوان نماینده مسابقات، ما را همراهی کردند که از همه آنها قدردانی می ‌کنم.