استاندار البرز ضمن بازدید از موسسه رازی به مناسبت نودمین سال تاسیس، از سردیس چهار شخصیت برجسته و اثرگذار این موسسه پرده برداری کرد.

به گزارش خبرگزای برنا از کرج،این سردیس ها متعلق به "دکتر لویی دلپی، دکتر مرتضی کاوه، دکتر عزیز رفیعی و پروفسور سید حسین میرشمسی" است که هر یک از این چهره ها در زمان خود خدمات ارزشمندی برای موسسه رازی انجام دادند.

پروفسور میرشمسی چهره ماندگار و از معدود افرادی بود که از طرف هیئت دولت، مجوز فعالیت و همکاری مادام العمر را دریافت و به مدت 67 سال در این موسسه خدمت کرد.

دکتر دلپی، دکتر رفیعی و دکتر کاوه نیز به ترتیب به مدت 19، 16 و 12 سال ریاست این موسسه بزرگ را بر عهده داشته و منشا خدمات و تحولات ارزشمندی در این موسسه بودند.

در این مراسم دکتر حمید کهرام رئیس موسسه رازی، عباداله کامکار سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه استان، صمد بهزاد مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بین الملل استانداری و حمید ردفشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز حضور داشتند.

گفتنی است؛ سردیس زنده یاد پروفسور میرشمسی به صورت نمادین در همایش بزرگداشت نودمین سال تاسیس این موسسه که چهارشنبه هفته گذشته 16 دی ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد، با حضور وزیر جهاد کشاورزی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی به عمل آمد.