به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک که در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد امید و شادابی در بطن جامعه و لزوم خدمات رسانی مطلوب از مهمترین اهداف دولت تدبیر و امید است که مدیران باید بدان توجه کنند.

وی افزود: حرکت در مسیر ولایت و رهبری از ضروری ترین ابزارهای مقابله با هرگونه تعرض به کشور می باشد و رهبری نیز در تمام دیدارها با مسئولان کشور بر خدمات رسانی مطلوب به اقشار آسیب پذیر جامعه تاکید دارند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تصریح کرد: مردم، ولی نعمت مدیران هستند و اگر خدای نکرده در خدمت رسانی به مردم لحظه ای غفلت شود کشور قطع یقین آسیب خواهند دید و امنیت پایدار کشور در سایه رهبر معظم انقلاب، وحدت و همدلی مردم با بصیرت تامین و تضمین می شود.

رحیمی در ادامه با اشاره  به انتخابات پیش رو یادآور شد: باید از ایجاد هرگونه تنش و اختلاف بین گروه ها و نامزدها و دادن قول و وعده های دروغین و غیرواقعی از سوی کاندیداها به مردم پرهیز شود.

رییس ستاد انتخابات استان ادامه داد: مهمترین هدف دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات، حضور گسترده و پر شور ملت همیشه در صحنه در انتخابات و لزوم انسجام ملی می باشد.

وی افزود: از مهمترین توصیه های ریاست جمهوری به مسئولین اجرایی اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در راستای برگزاری انتخابات سالم، پرهیز از هر گونه اختلاف و صیانت از آرا مردم می باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در پایان بیان کرد: قطع یقین پیاده سازی دغدغه های رهبری در رعایت و حراست از آرای مردم به عنوان حق الناس از سوی مسئولین مدنظر می باشد.