به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ فرزاد حسین‌خانی در این باره تصریح کرد: 18 بازی پیش روی ماست که سرنوشت نهایی ما را در این فصل رقم می‌زند و از همین رو تک تک این بازی‌ها حساسیت خاص خود را دارند و با توجه به اینکه تمامی تیم‌ها در دور برگشت آماده‌تر و با انگیزه‌تر از دور رفت هستند، دیگر هیچ بازی آسانی پیش رو نخواهیم داشت.

وی افزود: بهرشکل شرایط جدول بازی‌ها به گونه‌ای است که برخی تیم‌ها برای نیافتادن تلاش می‌کنند و برخی دیگر برای رساندن خود به بالای جدول از همین رو همه‌ی تیم‌ها با انگیزه‌ی کسب امتیاز کامل به زمین می‌روند و به همین خاطر همانند همیشه نیم فصل دوم بازی‌ها به شدت مشکل‌تر خواهد شد و مسلم است که در این شرایط تیم‌هایی می‌توانند به موفقیت برسند که زحمت بیشتری بکشند و هیچ بازی را دست‌کم نگیرند.

کاپیتان تیم فوتبال مس در رابطه با شرایط این تیم اضافه کرد: همه‌ی بازیکنان تیم مس به حساسیت و سختی نیم فصل دوم واقف هستند و همه می‌دانند که برای رسیدن به هدف تا چه اندازه کار دشواری پیش روست. خوشبختانه اردوی بسیار خوبی در بندر داشتیم که تیم را از نظر بدنی و روانی به شدت آماده کرده است و با انجام برنامه‌های آماده‌سازی در روزهای پیش‌رو و کامل شدن لیست تیم، سعی می‌کنیم با آماده‌ترین شکل ممکن راهی بازی‌های نیم فصل دوم شویم.

حسین‌خانی بر نقش هواداران در نیم فصل دوم تاکید کرد و ادامه داد: همانطور که بازیکنان تیم باید سختی کار را در بازی‌های پیش رو کاملا درک کنند، هواداران فهیم و با غیرت مس نیز باید بدانند که چه وظیفه‌ی مهم و اثرگذاری در نیم فصل دوم دارند و باید با حضور هرچه بیشتر در ورزشگاه باهنر، زمینه‌ی موفقیت تیم به خصوص در بازی‌های خانگی را فراهم کنند.

وی اذعان داشت: قطعا هواداران فوتبال‌شناس مس به این نکته به خوبی واقف هستند و همه‌ی تیم مس منتظر می‌باشند تا در نیم فصل دوم شاهد جوی متفاوت در ورزشگاه باهنر باشیم.