به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، به دنبال انتقال"حسین جودکی" به گل‌گهر سیرجان و جدایی "علی صادق" از تیم خیبر، "شهاب دارایی" مهاجم جوان فصل قبل خیبر که در رقابت‌های امسال لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور همراه با تیم بهزیستی خرم‌آباد درخشش خوبی داشت و 6 گل در 10 بازی برای تیمش یه ثمر رساند، مورد توجه کادر فنی خیبر قرار گرفته است.
همچنین "مجید هوتن" هافبک 27 ساله و چپ‌پای تیم نساجی قائمشهر نیز که سابقه بازی در تیم‌های صبای قم، استیل‌آذین و امید پرسپولیس تهران را در کارنامه دارد، نیز به جمع سبزپوشان خرم‌آبادی پیوست و تا پایان فصل این تیم را همراهی خواهد کرد.
همچنین چند بازیکن دیگر نظیر امین بیرانوند بازیکن این فصل تیم دسته سومی اتحاد الشتر نیز در تمرینات خیبر حضور دارند و از آن‌جا که مهلت نقل و انتقالات تا 28 دی‌ماه پابرجاست، مسئولان باشگاه خیبر فرست دارند که 4 روز پس از بازی با ماشین‌سازی تبریز نیز چنان‌چه به بازیکنی احتایج دارند، نام وی را به فهرست تیم اضافه نمایند. (خبر: سیامک کوهگردزاده)

بهزیستی خرم‌آباد در لیگ دسته سوم کشور ماندنی شد
تیم فوتبال بهزیستی خرم‌آباد با کسب پیروزی خارج از خانه در هفته یازدهم و پاپانی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور‌، با قرار گرفتن در رده پنجم گروه چهارم این مسابقات، در این لیگ ماندنی شد.
بهزیستی در ورزشگاه تختی بروجن با نتیجه 3 بر 2 از سد میزبانش پارسه هلیساد بختیاری گذشت. نیمه اول این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید و گل‌های بهزیستی را حامد بهرامی، حمید افروز و اسماعیل رشنو به ثمر رساندند.
بهزیستی: حافظ صادقی، یاسر حسنوند، محمود متقی، مهدی نیک‌نژاد، محمد جودکی، احمد جمالی، اسماعیل رشنو، محمد دارایی، حمید افروزه (سجاد پیرنیا 85)، مجید بیرانوند، حامد بهرامی(امین رومانی 90)، سر‌مربی: بهزاد پشت‌دار
تیم اتحاد الشتر دیگر نماینده لرستان در این گروه به دلیل عدم حضور در 2 مسابقه از جدول مسابقات کنار گذاشته شد. این تیم مطابق برنامه ابتدای فصل باید در هفته یازدهم به مصاف امید پیروزی نجف‌آباد اصفهان می‌رفت. از آن‌جا که حریف اتحاد نیز از دور مسابقات کنار گذاشته شده، برای هر دو تیم شکست 3-0 در جدول منظور گردید.

نتایج هفته یازدهم (پایانی)؛
پارسه هلیساد بختیاری 2 بهزیستی خرم‌آباد 3
پترو‌شیمی‌جم خورموج 0 شاهین ماهشهر 1
ابوذر باشت 3 جنوب سوسنگرد 0
آلومینیوم‌نوین اراک 0 استقلال شوشتر 1
صفاهان اصفهان 5 هلال احمرساوه