به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اردبیل در این خصوص اظهار کرد: براساس سیاست‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات ملی، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اردبیل نمایشگاه‌هایی را در حمایت از این تولیدات برگزار می‌کند.

ایوب تقواطلب تصریح کرد: هشتمین نمایشگاه تخصصی مبل، دکوراسیون منازل، لوستر و چراغ‌های تزئینی با حضور 50 واحد تولیدی و بازرگانی از استان‌های تهران، البرز، آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل برپا شده که علاقمندان می‌توانند از امروز تا 25 دی ماه از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی گفت: در این نمایشگاه مشارکت‌کنندگان از سراسر کشور آخرین تولیدات خود را در زمینه مبل، لوستر، دکوراسیون منازل و چراغ‌های تزئینی عرضه کردند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان افزود: این نمایشگاه از ساعت 15 تا 21 شب برای بازدید عموم علاقمندان و صنعتگران در نظر گرفته شده تا زمینه بازدید و بهره‌برداری بهینه از این نمایشگاه برای علاقمندان و مخاطبان فراهم آید.

تقواطلب اظهار کرد:‌ در دو ماه پایانی سال نیز تلاشمان بر این است تا با برگزاری نمایشگاه‌های دیگر بتوانیم رضایت علاقمندان و مخاطبانمان را در بهره‌مندی از این ظرفیت فراهم کنیم.