به گزارش  خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ فرمانده سپاه شیروان در آیین بدرقه دانش آموزان با بیان اینکه اردوهای راهیان نور تأثیر بسیار زیادی در بین دانش آموزان دارد گفت: اردوی راهیان نور می تواند با نمایش مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور، یادآور رشادت ها و دلیرمردی های مردان و زنان غیور این مملکت باشد زیرا شهدا برای اقتدار، امنیت و آرامش کشورمان تمام هستی خود را در راه خداوند اهدا کردند که امروز ما باید پیرو آن ها باشیم.

سرهنگ علی اصغر امیری یکی از راه های انتقال ایثارگری رزمندگان و شهدا در دفاع مقدس به نسل جوان را اعزام کاروان راهیان نور دانست و اظهار کرد: امروزه دانش آموزان و خانواده های آن ها بیشتر از گذشته برای اعزام به اردوی راهیان نور از خود اشتیاق نشان می دهند، زیرا این اردو تأثیر زیادی در روح، روان و اندیشه دانش آموزان دارد.

فرمانده سپاه شیروان افزود: حضور دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی، علاوه بر آشنایی آنان با فضای معنوی شهید و شهادت ، یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است.

وی در پایان تاکید کرد: اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگی در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی و یکی از برنامه‌های فرهنگی عمیق و تأثیر‌گذار است.

این دانش آموزان در قالب چهار دستگاه اتوبوس به مدت پنج روز به مناطق سابق عملیاتی در جنوب کشور اعزام شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: