به گزارش خبر گزاری برنا در غرب تهران؛ با نزدیک شدن روز جمعه 7 اسفندماه موعد برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان، دست اندرکاران برگزاری انتخابات با تلاشی بی وقفه سعی در آماده سازی تمامی امکانات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم هستند.

بنا بر این گزارش همراهی و همدلی مسئولان  شهرستان شهریار به عنوان مرکز حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد یکی دیگر از جلوه های این اتفاق مهم و تاثیرگذار در شهرستان شهریار است تا در کنار مردم زمینه افزایش مشارکت مردم و انجام تمهیدات لازم  برای برگزاری موفق انتخابات را فراهم آورند.

9

ائمه جمعه شهرستان شهریار با همراهی دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد با حضور در ستاد انتخابات شهرستان شهریار از نزدیک با فعالیت های این ستاد آشنا شده و از روند تلاش های صورت گرفته بازدید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سالمی امام جمعه شهریار، حجت الاسلام والمسلمین شایق امام جمعه وحیدیه، حجت الاسلام والمسلمین موحدی نیا امام جمعه صباشهر و حجت الاسلام والمسلمین سادات رسول امام جمعه باغستان از ائمه جمعه شهرستان شهریار به همراه صارمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شهریار و  تعدادی از اعضای هیات اجرایی در این بازدید حضور داشتند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: