به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، در این یادداشت آمده است: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران نماد بارز مردم سالاری دینی است، در ادوار مختلف پس از انقلاب اسلامی دشمنان کشورمان همواره با نقشه‌های متفاوت به دنبال کاهش مشارکت اجتماعی و سیاسی مردم در انتخابات هستند، اما ملت ما همواره نقشه‌ها دشمنان را شکست داده‌اند و با حضور حداکثری در انتخابات به نظام جمهوری اسلامی ایران ثبات بخشیده‌اند.

ارتقای سطح ملی از جمله دغدغه هایی است که در صدر توجه نخبگان حکومتی و فرهیختگان سیاسی هر جامعه قرار دارد. امروز در عصر جهانی شدن علاوه بر وجه سخت افزاری اقتدار ملی که در افزایش توان دفاعی در جهت صیانت از مرزهای سرزمینی جلوه گر است، وجه نرم افزاری اقتدار ملی بیش از پیش مورد اهتمام قرار گرفته و از طریق آن وصول به اقلیم توسعه پایدار طراحی می شود.

در نظام سیاسی حضور آگاهانه در عرصه انتخابات بیانگر برخورداری از همتی بلند، انگیزه ای عمیق، بصیرتی نافذ و شور مخلصانه ای است که نمایش با شکوه از همبستگی ملی و مشارکت عمومی و انسجام همگانی را در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی لقب گرفته جلوه گر می سازد و ظرفیت و توانایی نظام اسلامی را برای استفاده ذخیره و اندوخته عظیم ملت در جهت باز تولید ارزش های محوری و مشروعیت ساز از خود نشان می دهد.

همه شرایط در کشور ما آماده برگزاری انتخاباتی شکوهمند با حضور مردم است، قطعا تشکیل مجلسی معتدل و متخصص برخواسته از رای ملت به مسیر پیشرفت و توسعه ایران کمک خواهد کرد، مجلس در راس امور است و باید با تمامی افراد متخصص و کارشناسی که دارد و با استفاده از نخبگان در حین انجام وظیفه خود به دولت برای پیاده سازی اهداف خود کمک کند.

امیدوارم 7 اسفندماه بهترین نتیجه برای کشور و ملت ما رقم بخورد تا بتوانیم با مجلسی یکصدا و همراه با ملت در سال 95 همانند موفقیت‌های دولت در عرصه دیپلماسی خارجی در داخل هم بتوانیم مشکلات اقتصادی و فرهنگی را حل کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: