به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، در مراسمی با حضور فریدون همتی استاندار، داود محمدی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، علی پرزحمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، عبدالحسین کولجی رییس اتاق اصناف قزوین و هادی نیک فطرت مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان از نمایشگاه فروش بهاره در قزوین گشایش یافت.

نمایشگاه فروش بهاره با هدف عرضه مستقیم مواد غذایی، شوینده، بهداشتی به مدت ۹روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین برپاست.

نمایشگاه بهاره در فضایی به مساحت ۳هزار مترمربع برپا شده و ۱۲۰شرکت تولیدی و توزیعی محصولات متنوع خود در زمینه های آجیل و شیرینی، شکلات، مواد پروتئینی، لبنیات، گوشت قرمز، سفید، ارزاق عمومی، انواع شوینده و مواد بهداشتی، را در ۱۲۵غرفه در معرض فروش قرار داده اند.

علی پرزحمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه افتتاح نمایشگاه گفت: در آستانه سال جدید و به منظور تامین نیازهای عمومی مردم به کالاهای با کیفیت نمایشگاه بهاره با همکاری اتاق اصناف قزوین و سازمان صنعت برگزار شده است.

پرزحمت بیان کرد: برای حمایت از اصناف در این نمایشگاه از عرضه پوشاک، کیف و کفش جلوگیری کردیم و فقط موادغذایی و شوینده و بهداشتی عرضه شد تا صنوف مختلف نیز منافع اقتصادیشان در آستانه نوروز تامین شود.

وی تصریح کرد: مهمترین هدف ما در برپایی نمایشگاه تنظیم بازار است و با کنترل قیمت ها و نظارت بر عرضه کالاها تلاش کرده ایم تا محصولاتی مرغوب با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: با استقرار اکیپ های بازرسی که با کارت شناسایی معتبر در ورودی و خروجی و بخش های مختلف نمایشگاه مستقر شده اند نحوه ارائه کالا به دقت رصد می شود و در صورت بروز هرگونه تخلف از سوی هر غرفه بلافاصله برخورد مقتضی صورت می گیرد.

پر زحمت یادآور شد: حقوق مصرف کننده، تولیدکننده و توزیع کننده در این نمایشگاه رعایت می شود تا کالایی موردپسند مشتری عرضه شود و برای اولین بار همه شرکت کنندگان از استان قزوین انتخاب شده اند تا منافع اتحادیه ها تامین شود.

وی بیان کرد: در راستای حمایت از حقوق اصناف استان امسال دو نمایشگاه سراسری را در استان برگزار نکردیم تا اتحادیه ها بتوانند به حقوق مسلم خود در ایام نوروز دست یابند و متضرر نشوند.

نمایشگاه فروش بهاره تا ۲۲ اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برپاست و شهروندان می توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۲ از این نمایشگاه واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا وسیما بازدید و خرید کنند.

نمایشگاه بهاره2

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: