به گزارش خبر گزاری برنا از غرب تهران: مجتبی شاهقلیان در آخرین نشست کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان ملارد در سالجاری ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا (س) در خصوص برنامه های مهم این شهرستان در سال آینده در حوزه زنان گفت: یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید در برنامه ششم تقویت سازمان های غیر دولتی می باشد که این امر مشارکت  عمومی به ویژه زنان را می طلبد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین ویژگی سازمان های مردم نهاد، غیر دولتی بودن آنهاست گفت: بسیاری از مسائل کشور را دولت به تنهایی قادر به حل و فصل نمودن آنها نیست و اگر حضور مردم نباشد هیچگاه مشکلات رفع نخواهد شد لذا دولت یازدهم فضا را برای فعالیت تشکلهای غیر دولتی باز کرده و از آنها حمایت می کند.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار در ادامه گفت:  دولت تدبیر و امید با شعار حل کردن مشکلات بین المللی و رفع مشکلات اقتصادی مردم به روی کار آمد و بعد از دوسال موفقیت هایی را در عرصه های داخلی و بین المللی من جمله  سرانجام رساندن برجام را داشته است .

وی افزود: دولت به پشتوانه مردم در سال دولت و ملت همدلی و همزبانی توانست تحریم های ظالمانه دشمن را از بین ببرد که به یاری خداوند متعال سال آینده ثمرات تلاشهای دولت در لغو تحریم ها در اقتصاد کشورمان تاثیر خود را نشان خواهد داد. شاهقلیان در ادامه با تقدیر از حضور حداکثری مردم در انتخابات به ویژه حضور چشمگیر بانوان در این شهرستان اظهار داشت : با توجه به اینکه انتخابات شهرستانهای ملارد،شهریار و قدس به دور دوم کشیده شد انتظار می رود بانوان همچون دور اول حضور حداکثری داشته باشند که یک مشارکت قوی پشتوانه قوی برای نماینده این سه شهرستان خواهد بود.

 در ادامه این جلسه از نمایندگان ادارت در حوزه بانوان با اهدا لوح و جوایز تجلیل بعمل آمد. تجلیل از سرکارخانم حوا افتخاری از حافظان قرآن از دیگر برنامه های این نشست بود.