به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مرتضی صبوری با بیان اینکه امروز هوای استان قم ابری در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق در بعد از ظهر همراه با کاهش ابر و وزش باد شدید است، اظهار داشت: سرعت وزش باد امروز بین ۷۲ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، حداقل دمای هوا ۷ درجه و حداکثر دمای هوا نیز ۱۷ درجه است.

وی با اشاره به کاهش چهار درجه‌ای دمای هوا طی امروز، افزود: میزان بارندگی در شهر قم ۲ و ۲ دهم میلی متر، فوجرد ۱۵ میلی متر، سلفچگان هفت دهم میلی متر، کهک یک و چهار دهم میلی متر، جعفریه چهار دهم میلی متر و سالاریه سه و چهار دهم میلی متر بوده است.

کارشناس هواشناسی استان قم گفت: در روز چهارشنبه هوای استان قم کمی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش موقت ابر و در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید خواهد بود.

وی ادامه داد: سرعت وزش باد در روز چهارشنبه بین ۶۵ تا ۸۳ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، حداقل دمای هوا هفت درجه و حداکثر دمای هوا نیز ۲۱ درجه پیش بینی می‌شود.

صبوری گفت: در روز پنجشنبه هوای این استان کمی ابری در اواخر وقت همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده باران و همچنین در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید خواهد بود.

وی ادامه داد: سرعت وزش باد در روز پنجشنبه بین ۵۴ تا ۷۲ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، حداقل دمای هوا ۱۰ درجه و حداکثر دمای هوا نیز ۲۰ درجه پیش بینی‌ می‌شود.