به گزارش برنا آذربایجان غربی ، در پیام عباس حسن خانی فرماندار ارومیه آمده است :

به نام خدا

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیزم به خصوص شهروندان عزیز ارومیه تبریک و شادباش عرض نموده و سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش برای همه آرزو می کنم.

اینک و در آستانه سال جدید، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم ایران و بخصوص همشهریانم برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترکمان هستیم؛ نوروز که موسم پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به میهن و شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت، آرامش و امید، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

در آغاز سال نو آرزوی بنده برای همه شهروندان عزیز ارومیه، زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته است؛ بی شک بسیاری از رویاهای گذشته همه ما، امروز به واقعیت تبدیل شده و باور دارم که با تعهد و همدلی در آینده ای نزدیک، شهری بسیار فراتر از آرزوها و رویاهای امروزمان خواهیم داشت.

با امید به اینکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان، سال آینده شاهد اعتلای ایران و بخصوص شهرستان ارومیه باشیم، این عید سعید باستانی را تبریک می گویم و در کنار شما بر آستان ایزد یکتا سر به سجده شکر می گذارم و فروتنانه از او طلب می کنیم که:

یا مقلب القلوب و الابصار - یا مدبر اللیل و النهار - یا محول الحول و الاحوال - حول حالنا الی احسن الحال