به گزارش خبر گزاری برنا در غرب تهران، در روز یکشنبه و آغازین ساعات سال 1395 یک شهروند مسیحی استرالیایی به نام اسکات رابرت تامسون به همراه همسرشان که ایرانی و ساکن پرندو تحصیلکرده فیلیپین و و دکتر دندانپزشک هستند در دفتر امام جمعه پرند به دین مبین اسلام مشرف شدند.

یک پزشک مسیحی استرالیایی ب به دین مبین اسلام مشرف شدند

تامسون در مورد علت پذیرش اسلام اظهار داشت: یکی از مشوق های من برای روی آوردن به دین اسلام همسرم است که ایرانی است و اطلاعات خوبی از دین خود به من دادند وهمچنین من  در استرالیا دوستانی دارم که مسلمان هستند و از آن ها در مورد دین اسلام تحقیق کرده ام و در حال حاضر با اشتیاق به دین اسلام روی آوردم.

 حجت الاسلام والمسلمین خدیری امام جمعه پرند ضمن عرض خیر مقدم بیان داشتند:ما در دین مبین اسلام احترام زیادی برای حضرت عیسی(ع) قائل هستیم و به همان اندازه که مسیحیان آن حضرت  را دوست دارند مسلمانان هم ایشان را دوست دارند وروایت داریم زمانی که امام زمان(عج) ظهور کند حضرت عیسی(ع) هم از آسمان به زمین می آید، اما آخرین دین خداوند متعال دین مبین اسلام است و کسی هم که به دین اسلام روی می آورد آنقدر دین خدا تجلیل می کند که می گوییم به دین اسلام مشرف شدند.

همچنین آقای تامسون نام خود را بعد از مشرف شدن به دین اسلام محمد گذاشتند.

در پایان امام جمعه پرند یک جلد قرآن نفیس ، یک جلد قرآن کریم  به زبان انگلیسی و تربت کربلا به اقای اسکات رابرت تامسون هدیه دادند.

یک پزشک مسیحی استرالیایی ب به دین مبین اسلام مشرف شدندیک پزشک مسیحی استرالیایی ب به دین مبین اسلام مشرف شدند