به گزارش خبرگزاری برنا،  نصرت برزگر در نخستین جلسه هیئت اجرایی انتخابات شهرستان کلاله اظهار داشت: شهرستان کلاله برای برگزاری  مرحله دوم مجلس شورای اسلامی آماده شده است.

وی افزود: عوامل اجرایی تعیین شده در 85 شعبه مشخص شده مرحله نخست انتخابات، برای مرحله دوم هم اخذ آرا را به انجام می‌رسانند.

فرماندار کلاله تصریح کرد: خوشبختانه با مشارکت خوب مردم و نگاه قانونمند و رعایت حق الناس توسط عوامل اجرایی و کمیته‌های فنی و غیره انتخابات باشکوه و حماسی را در 7 اسفند شاهد بودیم.

وی گفت: مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی کلاله در 85 شعبه اخذ رای ، 24 شعبه بخش پیشکمر و 61 شعبه در بخش مرکزی کلاله برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: 71 هزار و 200 نفر از مردم شهرستان کلاله واجد شرایط رأی هستند و از این تعداد 3 هزار 875 نفر رأی اولی هستند.فرماندار کلاله تصریح کرد: ما باید مسیر شهیدان را ادامه دهیم و بر پایه قانون باید همه تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه در 10 اردیبهشت ماه داشته باشیم.

برزگر بی‌طرفی و پایبندی به قانون را از شاخصه‌های مهم مجریان انتخابات اعلام کرد و گفت: همه تلاش‌ها باید معطوف به برگزاری سالم انتخابات و با حضور گسترده مردم باشد.در ادامه جلسه هر یک از اعضای هیئت اجرایی به بیان نظرات خود درباره روند برگزاری انتخابات 10 اردیبهشت پرداختند.