به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، علیرضا درویش نژاد با اعلام این خبر گفت : علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان حمایت کننده اصلی این رویداد مهم به همراه دکتر فرازمند ، مدیر کل خلیج فارس وزارت امور خارجه ، دکتر دهقان فیروز آبادی عضو کمیسیون مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام از مهمترین مهمانان دولت در اختتامیه جشنواره می باشند.

وی به حضور دیگر مهمانان جشنواره اشاره کرد و افزود : پیروز مجتهد زاده ، عبدالمجید ارفعی ، عبدالرسول خیر اندیش ، خسرو سینایی نیز از برجسته ترین اساتید ، پژوهشگران و هنرمندان در مراسم اختتامیه هستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه یاد آور شد : معاونان وزیر فرهنگ و ارشاد ، مدیران کل استان های ساحلی خلیج فارس ، هنرمندان استان های جنوبی ، برگزیدگان جشنواره های موضوعی خلیج فارس از دیگر مدعوین ویژه جشنواره می باشند.

گفتنی است : ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس ٨ الی ١٠ اردیبهشت به صورت همزمان در بندرعباس و جزیره هرمز برگزار می شود و مراسم اختتامیه نیز با حضور مقامات عالی مرتبه کشوری و هنرمندان برجسته و اساتید معتبر دانشگاهی و ... ، جمعه ١٠ اردیبهشت ساعت ١٦ در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار می شود.