به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، جلسه نرخ گذاری باشگاه ها و اماکن ورزشی استان تهران به منظور تصویب تعرفه استفاده از باشگاه های ورزشی تشکیل شد.

در این جلسه مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در جمع مدیران باشگاه های ورزشی گفت: به عقیده کارشناسان، متولی اصلی ورزش همین مدیران باشگاه ها و اماکن ورزشی هستند که همچون کارخانه انسان سازی فعالیت می کند، چراکه مردم را از لحاظ روحی و شادابی با خدماتی که ارائه می دهند، ترمیم می کنند و نقش مهمی را در سلامت جامعه ایفا می نمایند.

گرشاسبی با اشاره به عدم استفاده از ظرفیت بالای باشگاه داری در گذشته گفت: خوشبختانه نگاه ورزش در بدنه دولت و وزارت ورزش و جوانان به همه ارکان به ویژه امر باشگاه داری موجب شده تا با طرح موضوع معافیت باشگاه های ورزشی از پرداخت مالیات، در مجلس شورای اسلامی حمایت ویژه ای از این مهم صورت پذیرد که نمایندگان محترم مردم در مجلس نیز با تصویب در کمیسیون اصلی، یک قدم مؤثر را برای حمایت از ورزش و تلاشگران امر باشگاه داری برداشته اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ضمن تشکر از همراهی مدیران باشگاه و اماکن ورزشی در ارائه خدمات به شهروندان و بعضاً در استعدادیابی و معرفی قهرمانان به تیم های پایه و استانی خاطرنشان کرد: وظیفه اداره کل حمایت همه جانبه از باشگاه داری و ارائه برنامه های ویژه برای توسعه و شکوفائی ورزش در پایتخت است، به همین منظور و برای تحقق شعار سال در راستای اقتصاد مقاومتی در نظر داریم تا هیچگونه افزایش قیمتی را برای باشگاه های دولتی فعال در استان تهران نداشته باشیم تا همه شهروندان با هر سطح درآمدی بتوانند به ورزش بپردازند.

گرشاسبی گفت: انتظار اداره کل از مدیران باشگاه رعایت قانون است و امیدواریم تا شکایت ها و مشکلات بر سر نظام باشگاه داری در سال95 به حداقل برسد.

در این جلسه که با حضور میرزاآقابیک معاون ورزشی، زرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان شمالغرب، رعیانی رئیس گروه نظارت بر اماکن ورزشی و نظر مدیر روابط عمومی برگزار شد، حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون ارائه صدور مجوز و نحوه ارزیابی و سطح بندی و نظارت بر باشگاه ها پرداختند.